www.Rejtan.EU

Dziś, o godzinie 12 zostanie ogłoszona moja kandydatura w najbliższych wyborach do Sejmu RP. Ponieważ Ruch Narodowy nie wystawił własnej listy, a lista z której startują moi partyjni Koledzy jest daleka od moich ideałów, przyjąłem propozycję wystartowania z ramienia "KW KORWiN". Nie oznacza to wcale, że porzucam moje macierzyste ugrupowanie czy ideały Narodowo - Radykalne, które towarzyszą mi od wielu już lat. 

Być może dla wielu jest to "egzotyczny" pomysł. I przyznam się, że długo zastanawiałem się nad tą decyzją. Środowisko partii KORWiN zaprosiło na swoje listy kandydatów z RN. Przekazałem tą informację dalej i Koordynator zostawił mi wolną rękę. Moja kandydatura jest również za namową kolegi Mariana, który jak wiadomo w tych wyborach nie weźmie udziału. Czy zdradzam swoje środowisko? Nigdy w życiu.

Przez ostatnie miesiące - poza pracą zawodową - przyznam się szczerze, że zajmowałem się sporo pracą w tzw. "Antysystemowym" środowisku. 

Można powiedzieć, że w pierwszym tygodniu września wszystkie zarządzane przeze mnie strony osiągnęły pułap blisko 8 milionów odsłon. Jednak, nie facebookiem chciałbym się zajmować, jako Poseł Ziemi Lubelskiej.

1) Ochrona Ojczystej Ziemi.

Wprowadzenie przepisów zabraniających sprzedaży naszej ziemi w obce ręce jest priorytetowym zadaniem, jaki stawiam przed sobą. Z jednej strony - zakaz sprzedaży, z drugiej wprowadzenie przepisów które pozwolą "odzyskać" ziemię nabytą przez Obcokrajowców z pominięciem prawa (np. przez spółki). Prawo pierwokupu takiej ziemi przez Skarb Państwa.

2) Repatriant a nie imigrant.

Temat aktualny dziś. W pierwszej kolejności należy przywrócić do Macierzy jej Córki i Synów rozsianych po bezkresnych terenach byłego ZSRR. Imigranci wcale nie chcą zostawać w naszym kraju. Dlatego nie możemy ich tu siłą zatrzymywać. A jeżeli już u nas zostaną, stają się balastem dla budżetu - nie dając nic w zamian. Uważam, że nie mamy żadnego obowiązku, aby tym ludziom pomagać.

3) Likwidacja zbędnych podatków.

Likwidacja podatku dochodowego oraz zmniejszenie wszystkich innych danin, które są przejadane przez machinę urzędniczą. Ograniczenie liczby urzędników do minimum. Uproszczenie systemu podatkowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wprowadzenie odpowiedzialności Urzędnika za błędne decyzje.

4) Wzmocnienie Polskiej Armii, uszczelnienie granic.

W sytuacji, gdy za naszą wschodnią granicą trwają regularne ostrzały z ciężkiej broni oraz gdy za granicą zachodnią trwa inwazja obcej kultury Armia musi być: liczna, dobrze wynagrodzona i świetnie wyszkolona. Zdolna do szybkiego przemieszczania się oraz odpowiedni sprzęt pomogą zachować spokojny sen milionom Polaków, którzy zostali w kraju. Reforma systemu emerytalnego w Wojsku Polskim (chodzi głównie o zaprzestanie patologii zwalniania wyszkolonych Żołnierzy po 12 latach służby).

5) Ochrona Życia - od poczęcia do naturalnej śmierci.

Jako Katolik nie wyobrażam sobie, abym mógł pójść na jakiekolwiek ustępstwo względem ochrony Życia poczętego, oraz tych, którzy stają się "ciężarem" (głównie dla systemu opieki i budżetu samorządowego). Żadnych ustępstw w sprawie tzw. "aborcji" i "eutanazji" (czyli zabijania życia w różnych jego fazach). Będę bronił wszystkich projektów mających za zadanie uchronienie Najmłodszych przed demoralizacją.

 

Rozwinięcie w/w postulatów nastąpi niebawem. Zapraszam również do kontaktu przez mój Facebook  lub do kontaktu telefonicznego: +48 607 994 411