www.Rejtan.EU

W roku 2015 czekają nas jeszcze jedne wybory. Parlamentarne. Przez 18 lat brałem w nich udział, jako osoba dokonująca wyborów. Czasami były to wybory proste, choć nie przekładające się na "mandat" wyborczy mojego Kandydata. Czasami był to wybór mniejszego zła. W tegorocznych - chciałbym być głosem rozsądku dla wszystkich "zawiedzionych" aktualną sytuacją w naszej Ojczyźnie. Być może nie jestem kandydatem bez wad. Ale, kto ich nie ma? 

Przed wyborami zawodowi politykierzy obiecują złote góry. Po raz enty już chcą nam obniżać podatki, podnosić przywileje - a to dodatek na dziecko, a to podwyższenie kwoty wolnej od podatku. Jednak cały czas jest to populizm, który ma na celu jedynie "zmanipulowanie" szanownego Wyborcy do "zaufania jeszcze raz" tym samym ludziom. Jeżeli mogę coś Państwu obiecać, to będzie to na pewno informowanie moich Wyborców oraz wszystkich Rodaków o stanie prac Parlamentu. Co tydzień będę publikował nagranie, dzięki któremu "w pigułce" będziecie mieli Państwo informacje co zostało zrobione przez zespoły parlamentarne, co zostało przegłosowane i przez kogo.

Chciałbym, aby po czterech latach mojej pracy dla Państwa w sejmowych murach, społeczeństwo Polskie było dobrze poinformowane i aby w końcu reprezentacja ludzi o prawdziwie pro-Narodowych poglądach była w Sejmie większością.

W swoich głosowaniach będę bezwzględnie stał na straży poczętego życia. Od momentu poczęcia do naturalnej śmierci. Bez żadnego kupczenia sumieniem Państwa i własnym. Deklaruję to jasno od samego początku tak, aby moi wyborcy, którzy są osobami wierzącymi nie mieli moralnego dylematu, że przyczynili się świadomie do procederu tzw. "aborcji". Również tą sprawę muszą docenić osoby niewierzące - ponieważ dla nich każde nowo poczęte życie jest czymś niepowtarzalnym, czego nie można pozbawiać szansy do życia.

W kwestiach związanych z obronnością kraju będę zawsze stał po stronie Armii i Narodu. Dosyć ze zwalnianiem zawodowych Obrońców naszej Ojczyzny po 12 latach służby. Nie stać nas na to, aby najlepiej wyszkoleni fachowcy musieli się tułać po pośredniakach. Wasze miejsce jest w Armii. Wojsko nie tylko należy wyposażyć w sprzęt na miarę XXI wieku. Przede wszystkim trzeba wyszkolić naszych Żołnierzy do sprawnego używania tego sprzętu. Przeszkolenie wojskowe powinni przejść wszyscy mężczyźni. Nie musi być to regularny "pobór", ale umiejętność sprawnego obsługiwania broni i współdziałania w zespole.

Państwo nie może żerować na Obywatelach. Obniżenie podatków, likwidacja podatku dochodowego oraz odciążenie przerośniętej administracji Rządowej to moje priorytety. Dlaczego benzyna nie może kosztować 50 groszy mniej, skoro i tak te pieniądze są przejadane przez urzędników różnego szczebla. System emerytalny jaki dysponuje w Polsce był dostosowany do warunków powojennych, gdy przeciętna rodzina w Polsce miała trójkę i więcej dzieci. Dziś ten relikt trzeba zlikwidować, jednocześnie zapewniając godne emerytury wszystkim Polakom.

Dość wyprzedaży majątku narodowego. Odpartyjnijmy państwowe spółki i patologię kolosalnych wynagrodzeń. Uprośćmy procedury przetargowe. Zlikwidujemy finansowanie partii politycznych (w takiej formie jaka jest obecnie) z budżetu, zastępując ja dobrowolną daniną pobieraną z podatków.  Jest wiele rzeczy, które należałoby wprowadzić. Jednak do tego potrzebna jest sprawna grupa Posłów. Dlatego namawiam Państwa do oddania głosu na kandydatów z komitetu Koalicji Odbudowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja z którego kandyduję. Nie wierzę, że nie znajdziecie tam Państwo swojego faworyta - osoby o zdrowych poglądach. Zapraszam do prześledzenia sylwetek kandydatów.

Pozdrawiam Państwa serdecznie Narodowym pozdrowieniem:
Czołem Wielkiej Polsce

Jarosław Konrad Konowałek