www.Rejtan.EU

Co chwilę słyszymy o nowej fali "biednych" uchodźców z egzotycznych krajów. Nie miałbym jeszcze nic przeciwko, aby sprowadzić polskich potomków legionistów z Haiti, gdyby tam była jakaś zawierucha. Jednak, cały czas za naszymi wschodnimi granicami pozostają tysiące osób, które otwarcie przyznają się do swojej Polskości. Są to ludzie, którzy trafili tam w różnych okresach dziejowych. Jedni jeszcze w okresie caratu, a inni zesłani przez sowieckie władze. To oni przez lata zachowali Polską kulturę, język, wiarę i obyczaje.

 Dziś o tych ludziach zapomniał świat. László Brenzovics, węgierski deputowany w parlamencie Ukraińskim w zeszłym roku apelował o zaprzestanie wcielania obywateli o korzeniach Polskich, Węgierskich, Mołdawskich, Słowackich oraz Ormiańskich do armii ukraińskiej i wysyłania ich na wschodni front. Jedynie Węgierski Parlamentarzysta potrafił stanąć w obronie Polonii [link]. Ówczesny szef MSZ - @sikorskiradek zamiast się zająć sytuacją Polonii - ćwierkał o niebieskich migdałach.

Jest rzeczą karygodną, że Polski rząd zastanawia się nad ilością tzw. "imigrantów" których mógłby przyjąć (i znaleźć na ich utrzymanie pieniądze) podczas gdy na wschodzie czeka tysiące Rodaków. Są oni tak zdesperowani, że gotowi są podjąć się każdej, nawet najbardziej uwłaczającej pracy.

Pokazuje to również niemoc tzw. "magdalenkowej opozycji" w postaci PiS, która wycierając sobie twarz bogoojczyźnianymi hasłami robi niewiele lub prawie nic, aby ci ludzie znaleźli miejsca w Ojczyźnie swoich Przodków.

Jeżeli zaufacie mi Państwo, do wakacji 2016 roku przyczynię się do sprowadzenia wszystkich Polaków z rejonów objętych walkami na wschodniej Ukrainie. Przygotowałem już szczegółowy plan działań. Pierwsi repatrianci mogliby się pojawić w Polsce na przełomie listopada i grudnia.

To da się zrobić.

------------------------------------

Wspomóż moją kampanię:

  • Nr konta: 92 2490 0005 0000 4530 8604 6544
  • Odbiorca: Partia KORWiN, ul. Jeziorowa 48 lok. 14, 03-991 Warszawa
  • Tytuł przelewu: Dar. na J.Konowałek, o. 6, darczyńca: [Twoje Imię i Nazwisko], PESEL [Twój PESEL], zam. [Twój Adres Zamieszkania]”.